40AF0135US Lenovo Docking Station Dual Monitor Hybrid USB-C with USB-A - Thinkpad Dock with 135W, HDMI & DisplayPort Cable (40AF0135US)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • [Versatile USB Connectivity] High-Speed USB 3.1 Gen2 Ports (10Gbps) with Always-On USB, Convenient USB2.0 Ports, Multi-Purpose USB-C Port with Data and 5V 3A